UBMC-22.0M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
UBMC-22.0M-01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBMC-22.0M-01
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas BRD SPT EDGE HOLD SNAP LOCK 22MM
Duomenų lapai: UBMC-22.0M-01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UBMC-22.0M-01 specifikacijos
Dalies numeris UBMC-22.0M-01 Gamintojas Essentra Components
apibūdinimas BRD SPT EDGE HOLD SNAP LOCK 22MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 292588 pcs Duomenų lapas UBMC-22.0M-01.pdf
Palaikymo skydo storis 0.060" ~ 0.090" (1.50mm ~ 2.30mm) Palaiko skylės skylę -
Serija UBMC Kiti vardai 21075017
RPC2140
UBMC-22.0M-01-ND
UBMC22.0M01
Montavimo tipas Snap Lock Montavimo panelės storis 0.039" ~ 0.090" (1.00mm ~ 2.30mm)
Montavimo skylės skersmuo 0.187" (4.75mm) 3/16" Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga Nylon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis - bendras 1.252" (31.81mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Holdingo tipas Edge Holding funkcijos Winged
Išsamus aprašymas Board Support Edge Holding / Snap Lock Nylon 0.866" (22.00mm) Tarp tarybos aukščio 0.866" (22.00mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UBM-22.0M-01
UBM-22.0M-01
Gamintojai: Essentra Components
apibūdinimas: BRD SPT EDGE HOLD SNAP LOCK 22MM
Sandelyje: 286548 pcs
parsisiųsti: UBM-22.0M-01.pdf
RFQ
UBM-12.3M-01
UBM-12.3M-01
apibūdinimas: BRD SPT EDGE HLD SNAP LCK 12.3MM