TNM4-9.5-25-2
Essentra ComponentsEssentra Components
TNM4-9.5-25-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNM4-9.5-25-2
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas ROUND STANDOFF M4 NYLON 25MM
Duomenų lapai: TNM4-9.5-25-2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TNM4-9.5-25-2 specifikacijos
Dalies numeris TNM4-9.5-25-2 Gamintojas Essentra Components
apibūdinimas ROUND STANDOFF M4 NYLON 25MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33277 pcs Duomenų lapas TNM4-9.5-25-2.pdf
Svoris - Įveskite Round Standoff
Sriegis / Nenuostabu Threaded Serija TNSP-MX
Sriegis, Sriegio dydis M4 Dengimas -
Kiti vardai RPC3263
TNM4-9.5-25-2-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Nylon, Brass Insert Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.378" (35.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lytis Male, Female funkcijos -
Skersmuo - išorėje 0.374" (9.50mm) Skersmuo - viduje -
Išsamus aprašymas Round Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 0.984" (25.00mm) Natural Spalva Natural
Tarp tarybos aukščio 0.984" (25.00mm)