TNM3-6.5-75-3
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNM3-6.5-75-3
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas ROUND STANDOFF M3 NYLON 75MM
Duomenų lapai: TNM3-6.5-75-3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TNM3-6.5-75-3 specifikacijos
Dalies numeris TNM3-6.5-75-3 Gamintojas Essentra Components
apibūdinimas ROUND STANDOFF M3 NYLON 75MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19895 pcs Duomenų lapas TNM3-6.5-75-3.pdf
Svoris - Įveskite Round Standoff
Sriegis / Nenuostabu Threaded Serija TNSP-MX
Sriegis, Sriegio dydis M3 Dengimas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Nylon, Brass Insert
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 3.425" (87.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Male, Male
funkcijos - Skersmuo - išorėje 0.256" (6.50mm)
Skersmuo - viduje - Išsamus aprašymas Round Standoff Threaded M3 Nylon, Brass Insert 2.953" (75.00mm) Natural
Spalva Natural Tarp tarybos aukščio 2.953" (75.00mm)