TCBN-T2-M4-8-25
Essentra ComponentsEssentra Components
TCBN-T2-M4-8-25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCBN-T2-M4-8-25
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 25MM
Duomenų lapai: TCBN-T2-M4-8-25.pdf
  • Pranešimas
TCBN-T2-M4-8-25 specifikacijos
Dalies numeris TCBN-T2-M4-8-25 Gamintojas Essentra Components
apibūdinimas BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 25MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 141633 pcs Duomenų lapas TCBN-T2-M4-8-25.pdf
Palaikymo skydo storis 0.079" (2.00mm) Palaiko skylės skylę 0.157" (3.99mm)
Serija TCBN Montavimo tipas Screw Mount
Montavimo panelės storis - Montavimo skylės skersmuo 0.189" (4.80mm)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Nylon
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks Ilgis - bendras 1.358" (34.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Holdingo tipas Snap Lock
funkcijos - Išsamus aprašymas Board Support Snap Lock / Screw Mount Nylon 0.984" (25.00mm)
Tarp tarybos aukščio 0.984" (25.00mm)