SMWHC-500-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SMWHC-500-01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMWHC-500-01
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CBL CLIP C-TYPE NATURAL FASTENER
Duomenų lapai: 1.SMWHC-500-01.pdf2.SMWHC-500-01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMWHC-500-01 specifikacijos
Dalies numeris SMWHC-500-01 Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 256003 pcs Duomenų lapas 1.SMWHC-500-01.pdf2.SMWHC-500-01.pdf
Plotis 0.394" (10.00mm) Įveskite atributus Locking, Round
Įveskite Clip, C-Type Serija -
Sraigtinis dydis #8 (M4) or #10 (M5) Skydo storis -
Skydo skylės dydis - Pakuotė Bulk
Kiti vardai RPC5096
SMWHC-500-01-ND
Atidarymo dydis 0.500" (12.70mm)
Montavimo tipas Fastener Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagos storis - Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-2
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Ilgis 1.180" (29.97mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.740" (18.80mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas Cable Clip, C-Type Natural Fastener 0.500" (12.70mm) Spalva Natural
"Bundle Center" montavimo centras 0.550" (13.97mm) Klijai -