SLCS-250-3-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SLCS-250-3-01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLCS-250-3-01
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Duomenų lapai: SLCS-250-3-01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SLCS-250-3-01 specifikacijos
Dalies numeris SLCS-250-3-01 Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 376026 pcs Duomenų lapas SLCS-250-3-01.pdf
Plotis 0.250" (6.35mm) Įveskite atributus Locking, Round, Standoff
Įveskite Clip, Wire Saddle Serija -
Sraigtinis dydis - Skydo storis 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm)
Skydo skylės dydis 0.187" (4.75mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 21012001
RPC5050
SLCS-250- 3-01
SLCS-250- 3-01-ND
SLCS-250-3-01-ND
SLCS250301
Atidarymo dydis 0.188" (4.78mm)
Montavimo tipas Arrowhead, Winged Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagos storis - Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-2
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.718" (18.24mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead, Winged 0.188" (4.78mm) Spalva Natural