RKWE-8-12-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKWE-8-12-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas ECONOMY CABLE TIE, HOOK & LOOP,
Duomenų lapai: 1.RKWE-8-12-BK.pdf2.RKWE-8-12-BK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RKWE-8-12-BK specifikacijos
Dalies numeris RKWE-8-12-BK Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 65382 pcs Duomenų lapas 1.RKWE-8-12-BK.pdf2.RKWE-8-12-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.500" (12.70mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKWE
Pakuotė Bulk Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 12.00"
Ilgis - faktinis 1.000' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 0.500" (12.70mm) 1.000' (304.80mm)