RKWDM-32-22-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWDM-32-22-BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKWDM-32-22-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CINCH STRAP W/ METAL RING, HOOK
Duomenų lapai: 1.RKWDM-32-22-BK.pdf2.RKWDM-32-22-BK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RKWDM-32-22-BK specifikacijos
Dalies numeris RKWDM-32-22-BK Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 12588 pcs Duomenų lapas 1.RKWDM-32-22-BK.pdf2.RKWDM-32-22-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 2.000" (50.80mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKWDM
Pakuotė 10 per Pkg Kiti vardai RKWDM-32-22-BK-ND
RPC3200
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyamide (PA), Nylon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Ilgis - apytikslis 22.00" Ilgis - faktinis 1.833' (558.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Metal Buckle
Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 2.000" (50.80mm) 1.833' (558.80mm) Spalva Black