RKW-8-13-BL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKW-8-13-BL
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CABLE TIE, HOOK & LOOP W/ SCREW
Duomenų lapai: RKW-8-13-BL.pdf
  • Pranešimas
RKW-8-13-BL specifikacijos
Dalies numeris RKW-8-13-BL Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 30925 pcs Duomenų lapas RKW-8-13-BL.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.500" (12.70mm)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 13.00"
Ilgis - faktinis 1.083' (330.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Blue 0.500" (12.70mm) 1.083' (330.00mm)