RKW-8-12-GY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKW-8-12-GY
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CABLE TIE, HOOK & LOOP W/ SCREW
Duomenų lapai: RKW-8-12-GY.pdf
  • Pranešimas
RKW-8-12-GY specifikacijos
Dalies numeris RKW-8-12-GY Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 39648 pcs Duomenų lapas RKW-8-12-GY.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.500" (12.70mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKW
Pakuotė Bulk Montavimo tipas Screw Mount, Cross-Cut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 12.00"
Ilgis - faktinis 1.000' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Gray 0.500" (12.70mm) 1.000' (304.80mm)