RKW-12-24-YL
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKW-12-24-YL
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas KWIK STRAP YELLOW 3/4 X 24"
Duomenų lapai: RKW-12-24-YL.pdf
  • Pranešimas
RKW-12-24-YL specifikacijos
Dalies numeris RKW-12-24-YL Gamintojas Essentra Components
apibūdinimas KWIK STRAP YELLOW 3/4 X 24" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9859 pcs Duomenų lapas RKW-12-24-YL.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.750" (19.05mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKW
Pakuotė 100 per Pkg Kiti vardai 61049093
RKW12-24-YL
RKW12-24-YL-ND
RKW1224YL
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 24.00"
Ilgis - faktinis 2.000' (609.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Yellow 0.750" (19.05mm) 2.000' (609.60mm)