RKW-12-24-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKW-12-24-BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKW-12-24-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas KWIK STRAP BLACK 3/4 X 24"
Duomenų lapai: RKW-12-24-BK.pdf
  • Pranešimas
RKW-12-24-BK specifikacijos
Dalies numeris RKW-12-24-BK Gamintojas Essentra Components
apibūdinimas KWIK STRAP BLACK 3/4 X 24" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11272 pcs Duomenų lapas RKW-12-24-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.750" (19.05mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKW
Pakuotė 100 per Pkg Kiti vardai 61049088
Q8506524A
RKW12-24-B
RKW12-24-B-ND
RKW1224B
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 24.00"
Ilgis - faktinis 2.000' (609.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 0.750" (19.05mm) 2.000' (609.60mm)