RKW-12-18-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKW-12-18-BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKW-12-18-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CABLE TIE, HOOK & LOOP, BLACK
Duomenų lapai: RKW-12-18-BK.pdf
  • Pranešimas
RKW-12-18-BK specifikacijos
Dalies numeris RKW-12-18-BK Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 12900 pcs Duomenų lapas RKW-12-18-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.750" (19.05mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKW
Pakuotė 10 per Pkg Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 18.00"
Ilgis - faktinis 1.500' (457.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 0.750" (19.05mm) 1.500' (457.20mm)