RBF-7.1-11.1-16
Essentra ComponentsEssentra Components
RBF-7.1-11.1-16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RBF-7.1-11.1-16
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas BARBED FASTENER 0.440" NYLON BLK
Duomenų lapai: RBF-7.1-11.1-16.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RBF-7.1-11.1-16 specifikacijos
Dalies numeris RBF-7.1-11.1-16 Gamintojas Essentra Components
apibūdinimas BARBED FASTENER 0.440" NYLON BLK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 574088 pcs Duomenų lapas RBF-7.1-11.1-16.pdf
Įveskite Barbed Fastener Serija RBF
Sąvaržos ilgis 0.440" (11.18mm) Sąvaržos skersmuo -
Kiti vardai RBF-7.1-11.1-16-ND
RPC2916
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Nylon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Skylė skylė 0.281" (7.14mm)
Galvos aukštis 0.080" (2.03mm) Galvos diametras 0.630" (16.00mm)
Rankenos diapazonas 0.080" ~ 0.280" (2.03mm ~ 7.11mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas Barbed Fastener 0.080" ~ 0.280" (2.03mm ~ 7.11mm) Grip Range Nylon Spalva Black