NSE-1580-M2-10
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NSE-1580-M2-10
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas MACH SCREW PAN HEAD SLOTTED M2
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
NSE-1580-M2-10 specifikacijos
Dalies numeris NSE-1580-M2-10 Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 294064 pcs Duomenų lapas
Įveskite Machine Screw Sriegio dydis M2
Serija NSE Sraigtiniai galvutės tipai Pan Head
Dengimas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Nylon Ilgis - bendras 0.444" (11.28mm)
Ilgis - žemiau galvos 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Galvos aukštis 0.051" (1.30mm) Galvos diametras 0.158" (4.01mm)