MWSEB-1-19A-RT
Essentra ComponentsEssentra Components
MWSEB-1-19A-RT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MWSEB-1-19A-RT
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CBL CLIP WIRE SADDLE NATURAL ADH
Duomenų lapai: 1.MWSEB-1-19A-RT.pdf2.MWSEB-1-19A-RT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MWSEB-1-19A-RT specifikacijos
Dalies numeris MWSEB-1-19A-RT Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 243145 pcs Duomenų lapas 1.MWSEB-1-19A-RT.pdf2.MWSEB-1-19A-RT.pdf
Plotis 0.370" (9.40mm) Įveskite atributus Micro
Įveskite Clip, Wire Saddle on Base Serija -
Sraigtinis dydis - Skydo storis -
Skydo skylės dydis - Pakuotė Bulk
Kiti vardai MWSEB-1-19A-RT-ND
RPC4459
Atidarymo dydis 0.190" L x 0.050" H (4.83mm x 1.27mm)
Montavimo tipas Adhesive Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagos storis - Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis 0.370" (9.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.252" (6.40mm) funkcijos Flame Retardant
Išsamus aprašymas Cable Clip, Wire Saddle on Base Natural Adhesive 0.190" L x 0.050" H (4.83mm x 1.27mm) Spalva Natural