HSM3-6.4-32-1
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSM3-6.4-32-1
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas HEX STANDOFF M3 NYLON 32MM
Duomenų lapai: HSM3-6.4-32-1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
HSM3-6.4-32-1 specifikacijos
Dalies numeris HSM3-6.4-32-1 Gamintojas Essentra Components
apibūdinimas HEX STANDOFF M3 NYLON 32MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33107 pcs Duomenų lapas HSM3-6.4-32-1.pdf
Svoris - Įveskite Hex Standoff
Sriegis / Nenuostabu Threaded Serija HSM
Sriegis, Sriegio dydis M3 Dengimas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Nylon, Brass Insert
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 1.260" (32.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female, Female
funkcijos - Skersmuo - išorėje 0.252" (6.40mm) Hex
Skersmuo - viduje - Išsamus aprašymas Hex Standoff Threaded M3 Nylon, Brass Insert 1.260" (32.00mm) Natural
Spalva Natural Tarp tarybos aukščio 1.260" (32.00mm)