BR1-344-01BK
Essentra ComponentsEssentra Components
BR1-344-01BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BR1-344-01BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas BARBED FASTENR 0.344 1000 PCS
Duomenų lapai: BR1-344-01BK.pdf
  • Pranešimas
BR1-344-01BK specifikacijos
Dalies numeris BR1-344-01BK Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 595948 pcs Duomenų lapas BR1-344-01BK.pdf
Įveskite Barbed Fastener (2 Piece) Serija BR
Sąvaržos ilgis 0.344" (8.74mm) Sąvaržos skersmuo -
Kiti vardai BR1-344-01BK-ND
RPC3532
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Nylon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Skylė skylė 0.281" (7.14mm)
Galvos aukštis 0.093" (2.36mm) Galvos diametras 0.750" (19.05mm) 3/4"
Rankenos diapazonas 0.346" ~ 0.502" (8.79mm ~ 12.75mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas Barbed Fastener (2 Piece) 0.346" ~ 0.502" (8.79mm ~ 12.75mm) Grip Range Nylon Spalva Black