MC-405 32.0000K-R3: PURE SN
EpsonEpson
MC-405 32.0000K-R3: PURE SN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC-405 32.0000K-R3: PURE SN
Gamintojas / Gamintojas: Epson
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.00 KHZ 15.0PF SMD
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
MC-405 32.0000K-R3: PURE SN specifikacijos
Dalies numeris MC-405 32.0000K-R3: PURE SN Gamintojas Epson
apibūdinimas CRYSTAL 32.00 KHZ 15.0PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.378" L x 0.160" W (9.60mm x 4.06mm)
Serija MC-405 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SOJ, 2.29mm pitch