B39262B8032P810
Epcos / RF360Epcos / RF360
Epcos / RF360
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B39262B8032P810
Gamintojas / Gamintojas: Epcos / RF360
Prekės aprašymas RF DIPLEXER 2.535/2.655GHZ 9SMD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
B39262B8032P810 specifikacijos
Dalies numeris B39262B8032P810 Gamintojas Epcos / RF360
apibūdinimas RF DIPLEXER 2.535/2.655GHZ 9SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 56005 pcs Duomenų lapas
Serija - Grąžinimo nuostolis (žemos juostos / didelio juostos) -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 9-SMD, No Lead
Kiti vardai B39262-B8032-P810
B39262B8032P810TR
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Žemo dažnio slopinimas (min / max dB) 48dB / 54dB
Aukšto dažnio slopinimas (min / max dB) 38dB / 43dB Dažnių juostos (žemas / aukštas) 2.5GHz ~ 2.57GHz / 2.62GHz ~ 2.69GHz
Išsamus aprašymas RF Diplexor 2.5GHz ~ 2.57GHz / 2.62GHz ~ 2.69GHz 9-SMD, No Lead