SL23EP09SI-1HT
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
SL23EP09SI-1HT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL23EP09SI-1HT
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas IC BUFFER 220MHZ 9CH 3.3V 16SOIC
Duomenų lapai: SL23EP09SI-1HT.pdf
  • Pranešimas
SL23EP09SI-1HT specifikacijos
Dalies numeris SL23EP09SI-1HT Gamintojas Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas IC BUFFER 220MHZ 9CH 3.3V 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5836 pcs Duomenų lapas SL23EP09SI-1HT.pdf
Įtampa - tiekimas 2.3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC
Serija - Santykis - įvestis: išvestis 1:9
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes with Bypass Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Clock
Dažnumas - maks 220MHz Skirstytuvas / daugiklis No/No