SL23EP05SC-1HT
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL23EP05SC-1HT
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC
Duomenų lapai: SL23EP05SC-1HT.pdf
  • Pranešimas
SL23EP05SC-1HT specifikacijos
Dalies numeris SL23EP05SC-1HT Gamintojas Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4371 pcs Duomenų lapas SL23EP05SC-1HT.pdf
Įtampa - tiekimas 2.3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Santykis - įvestis: išvestis 1:5
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Clock
Dažnumas - maks 220MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/Yes
Diferencialas - įvestis: išvestis No/No Bazinės dalies numeris SL23EP05
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SL23EP05SC-1H
SL23EP05SC-1H
Gamintojai: Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas: IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC
Sandelyje: 6009 pcs
parsisiųsti: SL23EP05SC-1H.pdf
RFQ
SL23EP05SI-1
SL23EP05SI-1
Sandelyje: 5401 pcs
parsisiųsti: SL23EP05SI-1.pdf
RFQ
SL23EP05SC-1
SL23EP05SC-1