591EB161M133DG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 591EB161M133DG
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Duomenų lapai: 591EB161M133DG.pdf
  • Pranešimas
591EB161M133DG specifikacijos
Dalies numeris 591EB161M133DG Gamintojas Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 16545 pcs Duomenų lapas 591EB161M133DG.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si591
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 161.133MHz
Išsamus aprašymas 161.133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 125mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 75mA Bazinis rezonatorius Crystal