550AM595M350DG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 550AM595M350DG
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 10-1
Duomenų lapai: 550AM595M350DG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
550AM595M350DG specifikacijos
Dalies numeris 550AM595M350DG Gamintojas Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 10-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2720 pcs Duomenų lapas 550AM595M350DG.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si550
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 595.35MHz
Išsamus aprašymas 595.35MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 130mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 75mA Bazinis rezonatorius Crystal
Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±12ppm