511ACAM500000BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 511ACAM500000BAG
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Duomenų lapai: 511ACAM500000BAG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
511ACAM500000BAG specifikacijos
Dalies numeris 511ACAM500000BAG Gamintojas Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 24203 pcs Duomenų lapas 511ACAM500000BAG.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija Si511
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.050" (1.28mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 500kHz
Išsamus aprašymas 500kHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 43mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 18mA Bazinis rezonatorius Crystal
Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
511ACAM700000BAG
511ACAM700000BAG
Gamintojai: Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas: SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Sandelyje: 23815 pcs
parsisiųsti: 511ACAM700000BAG.pdf
RFQ
511ACB-ABAG
511ACB-ABAG
apibūdinimas: OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD