501PCM-ADAF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501PCM-ADAF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 501PCM-ADAF
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 1.7-3.6V EN/DS
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
501PCM-ADAF specifikacijos
Dalies numeris 501PCM-ADAF Gamintojas Energy Micro (Silicon Labs)
Galimas kiekis 4574 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 3.6 V Įveskite CMEMS®
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija CMEMS® Si501 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas (iš viso) ±20ppm Dažnio stabilumas -
Išsamus aprašymas CMEMS® LVCMOS 32kHz ~ 100MHz Programmable Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 8.9mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 32kHz ~ 100MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
501R15N101KV4T
501R15N101KV4T
Gamintojai: Johanson Dielectrics, Inc.
apibūdinimas: CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 0805