501JCAM032768BAFR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501JCAM032768BAFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 501JCAM032768BAFR
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
501JCAM032768BAFR specifikacijos
Dalies numeris 501JCAM032768BAFR Gamintojas Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5165 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite CMEMS®
Dydis / Matmenys 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Serija Si501
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 32.768kHz
Išsamus aprašymas 32.768kHz CMEMS® LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.9mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.9mA Bazinis rezonatorius MEMS