501BCAM032768DAF
Silicon LabsSilicon Labs
501BCAM032768DAF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 501BCAM032768DAF
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
501BCAM032768DAF specifikacijos
Dalies numeris 501BCAM032768DAF Gamintojas Silicon Labs
apibūdinimas OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4401 pcs Duomenų lapas
Įveskite CMEMS® Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
"Shell" stilius 3.3V Serija Si501
RoHS statusas Cut Strip Reitingai -
Polarizacija 4-SMD, No Lead Išvestis Enable/Disable
Kiti vardai 336-2854 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Gamintojo kodas 501BCAM032768DAF Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Dažnio tolerancija ±20ppm Dažnumas - 1 rezultatas 2.5mA
Dažnumas 32.768kHz Išplėstas aprašymas 32.768kHz LVCMOS CMEMS® Oscillator Surface Mount 3.3V 2.5mA Enable/Disable
apibūdinimas OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Dabartinis - tiekimas (maks.) LVCMOS
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 2.5mA