500SDAA2M04800ACFR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 500SDAA2M04800ACFR
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2
Duomenų lapai: 500SDAA2M04800ACFR.pdf
  • Pranešimas
500SDAA2M04800ACFR specifikacijos
Dalies numeris 500SDAA2M04800ACFR Gamintojas Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 99416 pcs Duomenų lapas 500SDAA2M04800ACFR.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Serija Si500S
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis SSTL
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 2.048MHz
Išsamus aprašymas 2.048MHz XO (Standard) SSTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 20.2mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10.7mA Bazinis rezonatorius Crystal