RFS-35V331MJ6#5
Elna AmericaElna America
RFS-35V331MJ6#5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFS-35V331MJ6#5
Gamintojas / Gamintojas: Elna America
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.RFS-35V331MJ6#5.pdf2.RFS-35V331MJ6#5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RFS-35V331MJ6#5 specifikacijos
Dalies numeris RFS-35V331MJ6#5 Gamintojas Elna America
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58944 pcs Duomenų lapas 1.RFS-35V331MJ6#5.pdf2.RFS-35V331MJ6#5.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija RFS, SILMIC II Sraigtasparnis @ žemos dažnio 785mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 604-1067
RFS-35V331MJ6#
RFS35V331MJ6#5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Talpa 330µF