A123K12KZG-M8
ElectroswitchElectroswitch
Electroswitch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A123K12KZG-M8
Gamintojas / Gamintojas: Electroswitch
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Duomenų lapai: A123K12KZG-M8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
A123K12KZG-M8 specifikacijos
Dalies numeris A123K12KZG-M8 Gamintojas Electroswitch
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4174 pcs Duomenų lapas A123K12KZG-M8.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 28V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius Solder Lug Perjungti funkciją On-On
Serija A Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 90°C
Montavimo tipas Panel Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Elektros gyvenimas 60,000 Cycles Išsamus aprašymas Toggle Switch SPDT Panel Mount
Dabartinis įvertinimas 6A (AC/DC) Grandinė SPDT
Įvorės sriegis 1/4-40 Pavaros tipas Locking Lever
Pavaros medžiaga Anodized Aluminum Pavaros ilgis 15.47mm
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A123K12KZB
A123K12KZB
Gamintojai: Electroswitch
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 0.5VA 28V
Sandelyje: 4802 pcs
parsisiųsti: A123K12KZB.pdf
RFQ
A123K15X7RK5TAA
A123K15X7RK5TAA
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: CAP CER 0.012UF 200V X7R AXIAL
Sandelyje: 425358 pcs
parsisiųsti: A123K15X7RK5TAA.pdf
RFQ
A123K12KZG
A123K12KZG
Gamintojai: Electroswitch
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V