VDRS05C275AGE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VDRS05C275AGE
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas VDR ST 05D 0400A 275V SLF16 AMMO
Duomenų lapai: VDRS05C275AGE.pdf
  • Pranešimas
VDRS05C275AGE specifikacijos
Dalies numeris VDRS05C275AGE Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas VDR ST 05D 0400A 275V SLF16 AMMO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 273281 pcs Duomenų lapas VDRS05C275AGE.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija VDRS
Paketas / dėžutė Disc 7mm Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Maksimalus DC įtampa 350V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V
funkcijos - Energija 12J
Išsamus aprašymas 430V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Dabartinis - "Surge" 400A
Talpa @ dažnumas 55pF @ 1kHz