T95R227M010CSSS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T95R227M010CSSS
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 10V 20% 2824
Duomenų lapai: T95R227M010CSSS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
T95R227M010CSSS specifikacijos
Dalies numeris T95R227M010CSSS Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP TANT 220UF 10V 20% 2824 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 18594 pcs Duomenų lapas T95R227M010CSSS.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Reitingai COTS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2824 (7260 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo dydžio kodas R Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm) funkcijos High Reliability
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 130 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 130 mOhm Talpa 220µF