T95D227M010CSSS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T95D227M010CSSS
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
Duomenų lapai: T95D227M010CSSS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T95D227M010CSSS specifikacijos
Dalies numeris T95D227M010CSSS Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP TANT 220UF 10V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 33276 pcs Duomenų lapas T95D227M010CSSS.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Reitingai COTS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos High Reliability
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 140 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 140 mOhm Talpa 220µF