RT025AS2200KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT025AS2200KB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT025AS2200KB
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas POT 220 OHM 25W WIREWOUND LINEAR
Duomenų lapai: RT025AS2200KB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RT025AS2200KB specifikacijos
Dalies numeris RT025AS2200KB Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas POT 220 OHM 25W WIREWOUND LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1199 pcs Duomenų lapas RT025AS2200KB.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas - Serija RT25
Rotacija 300° Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas (omai) 220 Galia (vatais) 25W
Pakuotė Bulk Kiti vardai RTAS-220D
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 220 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug Įvorės sriegis M10 x 0.75
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Round Pavaros ilgis 0.866" (22.00mm)
Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)