PR02000202000JR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PR02000202000JR500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PR02000202000JR500
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas RES 200 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: PR02000202000JR500.pdf
  • Pranešimas
PR02000202000JR500 specifikacijos
Dalies numeris PR02000202000JR500 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas RES 200 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1455277 pcs Duomenų lapas PR02000202000JR500.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Serija PR02 Atsparumas 200 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)