OSOPTC1002AT0
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OSOPTC1002AT0
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 12RES 10K OHM 24SSOP
Duomenų lapai: OSOPTC1002AT0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
OSOPTC1002AT0 specifikacijos
Dalies numeris OSOPTC1002AT0 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 12RES 10K OHM 24SSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22964 pcs Duomenų lapas OSOPTC1002AT0.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 24-SSOP Dydis / Matmenys 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm)
Serija OSOP Rezistorius-santykis-dreifas ±5 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.025% Atsparumas (omai) 10k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai 764-1346-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 12
Pins skaičius 24 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.068" (1.73mm)
Išsamus aprašymas 10k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Isolated 12 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Circuit Type Isolated