OSOPA2002AT1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OSOPA2002AT1
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 10 RES 20K OHM 20SSOP
Duomenų lapai: OSOPA2002AT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
OSOPA2002AT1 specifikacijos
Dalies numeris OSOPA2002AT1 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 10 RES 20K OHM 20SSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 48664 pcs Duomenų lapas OSOPA2002AT1.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.344" L x 0.154" W (8.74mm x 3.91mm)
Serija OSOP Rezistorius-santykis-dreifas ±5 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.025% Atsparumas (omai) 20k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 10 Pins skaičius 20
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.068" (1.73mm) Išsamus aprašymas 20k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)