MPMA2002AT1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MPMA2002AT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPMA2002AT1
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas RES NTWRK 2 RES 20K OHM TO236-3
Duomenų lapai: MPMA2002AT1.pdf
  • Pranešimas
MPMA2002AT1 specifikacijos
Dalies numeris MPMA2002AT1 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas RES NTWRK 2 RES 20K OHM TO236-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54562 pcs Duomenų lapas MPMA2002AT1.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23 Dydis / Matmenys 0.113" L x 0.051" W (2.86mm x 1.30mm)
Serija MPMA Rezistorius-santykis-dreifas ±2 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.05% Atsparumas (omai) 20k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai 764-1011-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 3 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm)
Išsamus aprašymas 20k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±25ppm/°C TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Circuit Type Voltage Divider