MCS0402UD2002BE100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS0402UD2002BE100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCS0402UD2002BE100
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0402
Duomenų lapai: MCS0402UD2002BE100.pdf
  • Pranešimas
MCS0402UD2002BE100 specifikacijos
Dalies numeris MCS0402UD2002BE100 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126982 pcs Duomenų lapas MCS0402UD2002BE100.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija MC ATAU - Precision Atsparumas 20 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.015" (0.37mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film