MAL215856472E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL215856472E3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAL215856472E3
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
Duomenų lapai: 1.MAL215856472E3.pdf2.MAL215856472E3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
MAL215856472E3 specifikacijos
Dalies numeris MAL215856472E3 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23487 pcs Duomenų lapas 1.MAL215856472E3.pdf2.MAL215856472E3.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija 158 PUL-SI Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.82A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 76 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 93 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 93 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 4700µF