MAL214856471E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAL214856471E3
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: MAL214856471E3.pdf
  • Pranešimas
MAL214856471E3 specifikacijos
Dalies numeris MAL214856471E3 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 138237 pcs Duomenų lapas MAL214856471E3.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija 148 RUS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 410mA @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 260 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF