HAZ331MBABREKR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HAZ331MBABREKR
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 1KV RADIAL
Duomenų lapai: HAZ331MBABREKR.pdf
  • Pranešimas
HAZ331MBABREKR specifikacijos
Dalies numeris HAZ331MBABREKR Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 330PF 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 564618 pcs Duomenų lapas HAZ331MBABREKR.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm) Serija HAZ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc Talpa 330pF