HAU331KBACF0KR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HAU331KBACF0KR
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 1KV N750 RADIAL
Duomenų lapai: HAU331KBACF0KR.pdf
  • Pranešimas
HAU331KBACF0KR specifikacijos
Dalies numeris HAU331KBACF0KR Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 330PF 1KV N750 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 118778 pcs Duomenų lapas HAU331KBACF0KR.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas N750
Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm) Serija HAU
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.610" (15.50mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor N750 Radial, Disc Talpa 330pF