CDR34BP752AFZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BP752AFZMAT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR34BP752AFZMAT
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 7500PF 50V 1% BP 1812
Duomenų lapai: CDR34BP752AFZMAT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDR34BP752AFZMAT specifikacijos
Dalies numeris CDR34BP752AFZMAT Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 7500PF 50V 1% BP 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 69420 pcs Duomenų lapas CDR34BP752AFZMAT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperatūros koeficientas BP
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai CDR34BP752AFZMAT-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis M (1%)
Išsamus aprašymas 7500pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Talpa 7500pF