CDR32BP2R2BCZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP2R2BCZMAT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR32BP2R2BCZMAT
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 2.2PF 100V BP 1206
Duomenų lapai: CDR32BP2R2BCZMAT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDR32BP2R2BCZMAT specifikacijos
Dalies numeris CDR32BP2R2BCZMAT Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 2.2PF 100V BP 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 133806 pcs Duomenų lapas CDR32BP2R2BCZMAT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas BP
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai CDR32BP2R2BCZMAT-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis M (1%)
Išsamus aprašymas 2.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Talpa 2.2pF