CDR31BP681AFYMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP681AFYMAT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR31BP681AFYMAT
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 680PF 50V BP 0805
Duomenų lapai: CDR31BP681AFYMAT.pdf
  • Pranešimas
CDR31BP681AFYMAT specifikacijos
Dalies numeris CDR31BP681AFYMAT Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 680PF 50V BP 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4792 pcs Duomenų lapas CDR31BP681AFYMAT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas BP
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis M (1%)
Išsamus aprašymas 680pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Talpa 680pF