CDR31BP511AFZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP511AFZMAT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR31BP511AFZMAT
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 510PF 50V 1% BP 0805
Duomenų lapai: CDR31BP511AFZMAT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDR31BP511AFZMAT specifikacijos
Dalies numeris CDR31BP511AFZMAT Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 510PF 50V 1% BP 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 69147 pcs Duomenų lapas CDR31BP511AFZMAT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas BP
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai CDR31BP511AFZMAT-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis M (1%)
Išsamus aprašymas 510pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Talpa 510pF