CDR01BX472AMZSAC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR01BX472AMZSAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR01BX472AMZSAC
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 50V BX 0805
Duomenų lapai: CDR01BX472AMZSAC.pdf
  • Pranešimas
CDR01BX472AMZSAC specifikacijos
Dalies numeris CDR01BX472AMZSAC Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 4700PF 50V BX 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5424 pcs Duomenų lapas CDR01BX472AMZSAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas BX
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 4700pF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Talpa 4700pF