BYV28-200-RAS15-10
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BYV28-200-RAS15-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BYV28-200-RAS15-10
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas DIODE AVALANCHE 200V 3.5A SOD64
Duomenų lapai: BYV28-200-RAS15-10.pdf
  • Pranešimas
BYV28-200-RAS15-10 specifikacijos
Dalies numeris BYV28-200-RAS15-10 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas DIODE AVALANCHE 200V 3.5A SOD64 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117697 pcs Duomenų lapas BYV28-200-RAS15-10.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-64 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 30ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė SOD-64, Axial
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Avalanche Išsamus aprašymas Diode Avalanche 200V 3.5A Through Hole SOD-64
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3.5A